Майбутнім першокласникам
Скоро до школи! Батькам майбутніх першокласників
Ваша дитина вперше буде йти до школи. І, звичайно, у вас виникає безліч запитань.
Спробуємо на них відповісти
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Прийом документів від батьків майбутніх першокласників здійснюватиметься відповідно до Порядку, зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОНУ ВІД 16.04.2018 №367, з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних, протиепідемічних правил та графіків відвідування батьками закладу, погоджених директором школи.
Цей порядок розміщено на сайті школи в розділі Публічна інформація – Правила прийому до закладу.
Зважаючи на те, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» початок прийому документів до перших класів відтерміновано, звертаємо увагу на те, що прийом документів буде відбуватися:
з 28.04.2021 по 29.04.2021 – прийом документів для зарахування дітей до 1 класу, місце проживання яких на території закладу (мікрорайон) підтверджене, також які мають право на першочергове зарахування
Години прийому – з 16.00 до 18.00
Територія обслуговування ЗЗСО № 46
Комкова | 76 – 118 (парна сторона),
75 – 89 (непарна сторона) |
Котляревського | 78, 80 |
Стрітенська | 2 – 28 (парна сторона) |
Робоча | 82, 84 (парна сторона),
123 – 139 (непарна сторона) |
Смольна | з 60 до кінця (парна сторона), 161 |
Фрітаун | з 151 до кінця (непарна сторона),
з 74 до кінця (парна сторона) |
Олешківська Січ | 1 – 22 (парна і непарна сторона) |
До заяви додаються
- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
- медична довідка № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
- форма № 063 (щеплення)
- паспорт одного з батьків дитини (пред’являється)
- документ, що підтверджує інформацію про місце проживання дитини (за наявності)
- інші документи (у разі необхідності).
________________________________________________________________
Для батьків, які не зможуть принести документи в зазначений час, пропонуємо подати документи 5 травня 2021 року з 9.00 до 16.00.
Документи дітей, місце проживання яких не знаходиться на території обслуговування закладу освіти або не підтверджене документально, будуть прийматися з 6 травня 2021 до 7 травня 2021 року з 9.00 до 16.00.
Адміністрація школи.
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додавати оригінал або копію висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування
Список шкільного приладдя.
- 5 зошитів в косу лінію
- 10 зошитів у клітинку
- Ручки звичайні – 5 шт.
- Лінійки – 2 шт.
- Олівці прості – 2 шт.
- Олівці кольорові (підстругані), фломастери
- Фарби, щіточка
- Клей, щіточка
- Альбом для малювання – 2 шт.
- Кольоровий папір
- Папка для зошитів з цупкого паперу
- Пенал для ручок
- Затирачка (гумка) – 1 шт.
- Папка для уроків праці
- Пластилін, ножичок, дощечка для ліплення
- Ножиці з затупленими кінцями
- Набір картону, бажано кольорового
- Спортивна форма, обувка в пакеті
- Кімнатні черевички
- Серветочки в целофаному пакеті
- Целофанові обгортки для книжок, зошитів
Як навчитися прощатися з дитиною без сліз?
Не затримуйтесь
Чим на довше ви розтягуєте момент прощання – тим важче розлучитися. Скажіть малюкові, що ви будете його чекати біля школи / роздягальні / класу, щоб забрати додому після уроків. Ідіть відразу, як тільки попрощалися і побачили однокласників вашого малюка.
Створіть свій власний ритуал
Можете щоранку цілувати малюка перед тим, як розвернутися і піти. Або можна обійняти і поцілувати. Головне, щоб після певної дії ви йшли. Так і дитина буде готова, що після цього мама йде, і вам буде спокійніше.
Візьміть з собою друга з дому
Зазвичай вчителя першокласників дозволяють приносити з собою в школу улюблену іграшку. Але за умови, що грати нею можна буде тільки на перерві. Запитайте класного керівника своєї дитини, чи можна принести “друга” з дому, щоб було не так страшно? Головне, не беріть найулюбленішу іграшку, тому що ніколи не будете впевнені в тому, що принесете її цілою і неушкодженою додому.
Придумайте систему винагороди
Можна ставити в календарику навпроти кожного навчального дня смайлик: веселий – якщо дитина посміхаючись йде в клас; сумний – якщо малюк вередує і ниє. Наприкінці тижня за певну кількість усміхнених смайликів можна винагороджувати дитину походом в парк, морозивом, або чимось ще, на ваш розсуд.
Зустрітися з однокласниками
Коли ви можете назвати однокласників вашої дитини на ім’я, то школа стає більш знайомою і безпечною в уявленні дитини.
Залишайтеся на зв’язку
У кожного з батьків повинен бути телефон вчителя і навпаки. Про всяк випадок. Ви можете періодично телефонувати вчителю для того, щоб дізнатися, як справи у вашої дитини в навчанні і по поведінці, якщо немає можливості поспілкуватися “наживо”.
Приймайте активну участь в житті класу
Супроводжуйте дітей з учителем на колективні поїздки, походи, відвідування театрів, музеїв і т.д. Можете взяти на себе зобов’язання організувати один з таких заходів. Якщо ви не можете взяти на себе ці зобов’язання, запитайте у вчителя, що ви можете зробити, щоб якось приймати участь в житті класу і допомогти вчителеві.
Будьте відкриті для критики
Постарайтеся адекватно сприймати критику вчителя в бік своєї дитини. Є моменти, які класний керівник бачить краще ніж ви. Вислухайте, поговоріть із своєю дитиною, а потім робіть висновки.